Facebook Twitter Instagram Youtube Pintrest
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Przygoda w „Bake Off – Ale Ciacho!”


Często słyszymy, że marzenia są po to, aby je spełniać. Kiedyś odpowiedziałybyśmy na to stwierdzenie: “tak, łatwo się mówi! to nie takie proste…”. Tak, nie jest proste, ale możliwe! Jesteśmy tego doskonałym przykładem.
Dorota: Decyzja o udziale w castingu do programu Bake Off – Ale Ciacho była spontaniczna. Pamiętam, jak wieczorem prawie godzinę wypełniałam zgłoszenie na casting. Zadzwoniłam do Justyny z informacją o castingu do programu – również nie zawahała się ani przez chwilę i wysłała zgłoszenie. Nigdy nie sądziłyśmy, że obie usłyszymy przez telefon: “witamy w programie BAKE OFF!”. Teraz, mogę powiedzieć, że w życiu nie ma nic nie możliwego!
Justyna: Tak to była wspaniała informacja. Świat telewizji stał przed nami otworem! Pełne radości, ale również obaw zaczęłyśmy piec w najsłodszym programie w Polsce.


Uczestnicy są cudowni, każdy jest inny, ale łączy nas jedno – wspólna pasja do wypieków. To cudowne uczucie móc być częścią tego słodkiego świata.

 


Udostępnij:
Drukuj:

NAPISZ KOMENTARZ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECANE WPISY

Newsletter

Otrzymuj nasze przepisy na maila!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMAJ FRAGMENT EBOOKA ZA DARMO MONOPORCJE 2!

Dodaj swój adres e-mail, a w zamian co tydzień otrzymasz informację o nowych, opublikowanych przepisach.
Obiecujemy, że będzie smacznie!

Pamiętaj o potwierdzeniu subskrypcji po zapisaniu się do newslettera – to bardzo ważne! Koniecznie sprawdź SPAM!

O NAS

Justyna Pszczółka i Dorota Pszczółka – Habdas – siostry z góralskim rodowodem. Pasję do pieczenia wyssały z mlekiem matki. To jej zawdzięczają swoje pierwsze wypieki. Dziś, pochodzące z Beskidu Żywieckiego “Pszczółki” dzielą się zdobytą wiedzą na warsztatach cukierniczych w całym kraju. Uczestniczki II edycji programu „Bake Off – Ale Ciacho” TVP2, autorki programu kulinarnego “Słodka Kuchnia Pszczółek” TVP3. Zawodowo zajmują się fotografią kulinarną.

#siostrypszczolki

Domowe wypieki Justyny i Doroty 2021 - 2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Regulamin | Utrzymywane z przez Spec od IT