Przygoda w „Bake Off – Ale Ciacho!” – Domowe wypieki Justyny i Doroty
Facebook Twitter Instagram Youtube Pintrest
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Przygoda w „Bake Off – Ale Ciacho!”


Często słyszymy, że marzenia są po to, aby je spełniać. Kiedyś odpowiedziałybyśmy na to stwierdzenie: “tak, łatwo się mówi! to nie takie proste…”. Tak, nie jest proste, ale możliwe! Jesteśmy tego doskonałym przykładem.
Dorota: Decyzja o udziale w castingu do programu Bake Off – Ale Ciacho była spontaniczna. Pamiętam, jak wieczorem prawie godzinę wypełniałam zgłoszenie na casting. Zadzwoniłam do Justyny z informacją o castingu do programu – również nie zawahała się ani przez chwilę i wysłała zgłoszenie. Nigdy nie sądziłyśmy, że obie usłyszymy przez telefon: “witamy w programie BAKE OFF!”. Teraz, mogę powiedzieć, że w życiu nie ma nic nie możliwego!
Justyna: Tak to była wspaniała informacja. Świat telewizji stał przed nami otworem! Pełne radości, ale również obaw zaczęłyśmy piec w najsłodszym programie w Polsce.


Uczestnicy są cudowni, każdy jest inny, ale łączy nas jedno – wspólna pasja do wypieków. To cudowne uczucie móc być częścią tego słodkiego świata.

 


Udostępnij:
Drukuj:

NAPISZ KOMENTARZ

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE WPISY

Newsletter

Otrzymuj nasze przepisy na maila!

Dodaj swój adres e-mail, a w zamian co tydzień otrzymasz informację o nowych, opublikowanych przepisach.
Obiecujemy, że będzie smacznie!

Pamiętaj o potwierdzeniu subskrypcji po zapisaniu się do newslettera – to bardzo ważne!

O NAS

Justyna Pszczółka i Dorota Pszczółka – Habdas – siostry z góralskim rodowodem. Pasję do pieczenia wyssały z mlekiem matki. To jej zawdzięczają swoje pierwsze wypieki. Dziś, pochodzące z Beskidu Żywieckiego “Pszczółki” dzielą się zdobytą wiedzą na warsztatach cukierniczych w całym kraju. Uczestniczki II edycji programu „Bake Off – Ale Ciacho” TVP2, autorki programu kulinarnego “Słodka Kuchnia Pszczółek” TVP3. Zawodowo zajmują się fotografią kulinarną.

#siostrypszczolki

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Domowe wypieki Justyny i Doroty 2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone |Regulamin | Projekt & Realizacja Strony internetowe Katowice