Przygoda w Bake Off – Ale Ciacho!

Justyna i Dorota

Justyna i Dorota PISZE

“Często słyszymy, że marzenia są po to, aby je spełniać. Kiedyś odpowiedziałybyśmy na to stwierdzenie: “tak, łatwo się mówi! to nie takie proste…”. Tak, nie jest proste, ale możliwe! Jesteśmy tego doskonałym przykładem.
Dorota: Decyzja o udziale w castingu do programu Bake Off – Ale Ciacho była spontaniczna. Pamiętam, jak wieczorem prawie godzinę wypełniałam zgłoszenie na casting. Zadzwoniłam do Justyny z informacją o castingu do programu – również nie zawahała się ani przez chwilę i wysłała zgłoszenie. Nigdy nie sądziłyśmy, że obie usłyszymy przez telefon: “witamy w programie BAKE OFF!”. Teraz, mogę powiedzieć, że w życiu nie ma nic nie możliwego!
Justyna: Tak to była wspaniała informacja. Świat telewizji stał przed nami otworem! Pełne radości, ale również obaw zaczęłyśmy piec w najsłodszym programie w Polsce.

Uczestnicy są cudowni, każdy jest inny, ale łączy nas jedno – wspólna pasja do wypieków. To cudowne uczucie móc być częścią tego słodkiego świata. Zapraszamy Was gorąco do oglądania programu BAKE OFF – ALE CIACHO! w TVP2 w każdy poniedziałek o 21.45! Trzymajcie kciuki!

 

pobierz do druku


NAPISZ CO MYŚLISZ

Nie wahaj się, pisz śmiało! Krytykę przyjmujemy "na klatę" :) Odpowiadamy w ekspresowym tempie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  1. Serdecznie gratuluję dostania się do programu i trzymam kciuki żebyście pozostały aż do finału!