Witaj na Domowych Wypiekach!

 

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy siostrami, dla których pieczenie jest jak… tlen. Tak śmiejcie się! Ale to fakt – bez pieczenia nie ma życia i radości. Bez niego świat byłby dla nas po prostu nudny. Myśl przewodnia naszej strony to „UPIECZ SOBIE RADOŚĆ!”. Tę radość właśnie przekazujemy w tegorocznej edycji programu „Bake Off – Ale Ciacho!” TVP2, w którym mamy przyjemność uczestniczyć!

 


 


Czym się zajmujemy?

 

Tworzymy słodkie przepisy do różnego rodzaju portali kulinarnych, magazynów oraz dla firm. Oprócz pieczenia wykonujemy zdjęcia kulinarne. Chętnie dzielimy się wiedzą na warsztatach kulinarnych z dzieciakami i osobami dorosłymi. Możliwość spotkania z Wami w kuchni to wspaniały czas – wymiana doświadczeń i zdobywanie wiedzy również od Was!

 


 

Jakie jest nasze ulubione ciasto?

 

Zgodnie twierdzimy, że to serniki są najbliższe naszemu sercu. Jeśli chodzi o tradycyjny sernik to nasza mama robi najlepszy sernik puszysty z rodzynkami na świecie! Sernik jest wypiekiem, który można modyfikować na milion sposobów i za to go kochamy! 

 

Rada dla początkujących?

 

Ciesz się pieczeniem, nie bój się ryzykować, spraw, aby ten czas był dla Ciebie relaksem, a nie koniecznością. Uwierz nam, że radość na twarzach Twoich bliskich sprawi, że pokochasz pieczenie tak jak my! I najważniejsza rada – nie poddawaj się! Nie wyszło – spróbuj jeszcze raz.  Nam też czasami nie wychodzi – to ludzka rzecz. Nie poddajemy się jednak, bo być może właśnie przepis, który testujemy będzie tym wyjątkowym hitem na Domowych Wypiekach.

 


 

O nas w Mediach

 

* Tradycyjne i nowoczesne wypieki wielkanocne – GOŚĆ RADIA BIELSKO
* Wywiad  – Dziennik Zachodni
* O udziale w programie „Bake Off – Ale Ciacho!”